پنج‌شنبه, 14 اسفند 1393 جستجو:          |    

عنوان : آغاز هفته هوای پاک در شهر پاوه .
تاريخ :
 ۱۳۸۹/۱۰/۲۹ 
ساعت : ۱۰:۵:۷
عنوان گروه خبري : اجتماعی .

 


 

با هدف ایجاد فرهنگ در بین شهروندان و اقشار مختلف مردم روز 29دی ماه به عنوان روز ملی هوای پاک نامگذاری شده است .

به گزارش روابط عمومي شهرداري پاوه ، جمال ابراهیمی گفت : هوای پاک امسال که با شعار هدفمند سازی یارانه ها ، بهینه سازی مصرف انرژی و هوای پاک نامگذاری شده جزء حقوق اولیه شهروندی در تمام کشورها در سراسر کره خاکی زمین می باشد.

وی با اشاره به رسالت شهرداری در راستای اجرای برنامه های نصب بنر بر استندهای تبلیغاتی ، و انتشار پیام های زیست محیطی به صورت تراکت بر روی شیشه تاکسی ها  افزود : روز هوای پاک محدود به امسال نمی باشد بلکه بایستی در تمام طول سال شهروندان احساس مسئولیت در زمینه جلوگیری از هر گونه آلودگی در شهر داشته باشند .

 ابراهیمی اظهار داشت : هفته هوای پاک هشداری برای بیداری شهروندان و تلاش همگانی مردم در راه حفظ و بهبود محیط و شهر خود می باشد .

شهردار پاوه به ایجاد و راه اندازی اولین مرکز مکانیزه معاینه فنی با مشارکت بخش خصوصی در شهر اشاره کرد و گفت : شهرداری در این راستا با معاینه فنی خودروها و صدور برگه معاینه تمهیدات مناسبی را در سالم سازی خودروها و کاهش آلودگی ناشی از گازهای آلاینده در شهر اندیشیده است .

جمال ابراهیمی هدف از روز ملی هوای پاک را ایجاد فرهنگ در بین اقشار مردم عنوان کرد و افزود : کلید اصلی کاهش آلودگی هوا ، مشارکت همه جانبه مردم و شهروندان و افزایش هماهنگی بین بخشی می باشد .

 در پایان شهردار پاوه تصریح کرد : سی ام اردیبهشت هر سال در شهر با شعار هوای بهتر ، شهر بهتر ، زندگی بهتر روز پاک پاوه نامگذاری شده است .
بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
 كليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شهرداری پاوه مي باشد و استفاده از مطالب تنها با ذكر منبع امكانپذير است :.آدرس : پاوه - ميدان شهداء - خيابان امام محمد غزالي - تلفن : 46122819-083 فکس : 08346122817 - کدپستی : 6791964617 - پست الکترونیکی : info@pavehcity.ir .: